logo

09 Ocak 2015

ABDULHAKİMOĞULLARI’NIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

basın

Aile ve Sosyal Politikalar Erzurum İl Müdürü Sedat Abdulhakimoğulları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Abdulhakimoğulları ,  gazeteciliğin önemli bir toplum görevi olduğunu belirterek,  kentlerin ve ülkelerin gelişmesinde medyanın önemli bir rolü olduğunu ifade etti.

Abdulhakimoğulları mesajında şu ifadelere yer verdi:

” Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak Erzurum’un geleceğine katkıda bulunmayı en önemli görev olarak kabul ediyoruz. Nihai gayemiz yardıma muhtaç insanımıza el uzatmak, kanayan yaralarımıza merhem olmak, çocuklarımıza daha aydınlık bir  gelecek ve daha güçlü bir ülkeyi miras bırakmaktır. Amacımıza ulaşabilmek için bugüne kadar büyük gayretlerde bulunduk ve bu güzelliklerin sonuçlarına hep beraber ulaşıyoruz. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak üstlendiğimiz görev ve misyonun gereklerine uygun şekilde hareket etmeye ve insanımıza katkıda bulunmaya, bundan sonra da devam edeceğiz. Bu kapsamda; siz gazetecilerin medya  kuruluşlarımızın büyük katkı ve desteklerini gördük.  İşiten kulağımız, gören gözümüz oldunuz.. Bizleri bu zorlu yolculukta yalnız bırakmayıp, çalışmalarımıza haber ajanslarınızda, gazetelerinizde, internet sayfalarınızda ve televizyonlarınızda yer verdiniz.   Böylelikle kurumsal çalışmalarda medyanın önemini ne kadar önemli olduğuna bir kez daha tanık olduk.  Bu duygu ve düşüncelerle, en zor görevlerden birini üstlenen gazetecilerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor, katkı ve desteklerinizin devam edeceğine yürekten inanıyor,  çalışmalarınızda başarılar diliyorum”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?

bahis siteleri Betboo giriş