logo

13 Aralık 2016

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜR VEKİLİ İLBAŞ, TERÖR SALDIRISINI KINADI

cemil-ilbas

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Cemil İlbaş, İstanbul da gerçekleşen terör saldırısını kınadı.

İlbaş, “Şehadeti mertebelerin en büyüğü olarak gören, yüreği iman ve vatan sevgisiyle dolu bir milletin karşısında hiç bir güç duramaz” ifadelerini kullandı.

Türk Milletinin teröre ve destekçilerine geçit vermeyeceğini vurgulayan İlbaş ” İstanbul’da gerçekleştirilen insanlık dışı kalleş saldırı ülke olarak yüreğimizi yaktı. Allah bizlere böylesi acıları bir daha yaşatmasın. Gün millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha iyi muhafaza edip, ülkemizin başına musallat edilmek istenen terör illetini hep birlikte topraklarımızdan ebediyyen silme günüdür. Dünya mazlumlarına liman olan güzel ülkemiz üzerinde kirli hesapları bulunan terör yandaşları şunu iyi bilsin ki, Türk milleti bu cennet vatanda barış ve kardeşlik içerisinde varlığını ilelebet sürdürecek, teröre ve onun destekçilerine asla geçit vermeyecektir” ifadelerine yer verdi.

Türkiye üzerinde kirli emelleri bulunan terörist gurupların ve onların destekçisi şer odaklarının amaçlarına hiç bir zaman ulaşamayacağını belirten İlbaş, şunları kaydetti:

‘’Ülkemizin birliğine, barışına ve istikrarına yönelik olarak gerçekleştirilen bu menfur terörist saldırı neticesinde vatandaşlarımızın hayatlarını kaybetmelerinden derin üzüntü duyuyor ve saldırıyı şiddetle kınıyorum. Saldırının planlayıcıları ve piyonlarının emniyet güçlerimiz tarafından bir an önce yakalanmasını bekliyor, bu menfur saldırı neticesinde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diler, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar temenni ediyorum. Milletimizin başı sağ olsun”

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

bahis siteleri