logo

18 Aralık 2014

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ, EĞİTİME YOĞUNLAŞTI

DSC_1437

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün  Aile Eğitim Programı kapsamında, Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine  “Akran İletişimi”,“Bilinçli Medya Kullanımı” ve “Güvenli İnternet Kullanımı” konularında seminer düzenlendi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Erzurum İmam-Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği ( ERZİMDER) tarafından düzenlenen seminere Aile ve Sosyal Politikalar İl  Yardımcısı Cemil İlbaş, konuşmacı olarak katıldı.

Seminere  Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mesut Yavuz,  okul öğretmenleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

İlbaş, aile eğitim programlarının önemine değinerek şunları söyledi:

‘’Ailelerin yaşam kalitelerini arttırmak ve toplumda sağlıklı ailelerin çoğalmasına katkıda bulunmak amacıyla Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen  “Eğitim ailede başlar” ilkesinden hareketle hazırlanan Aile Eğitim Programı, bilgi çağının gereklerine uygun olarak  ailelerin yaşam kalitesini arttırmaya dönük önemli bir adımdır. Koruyucu ve önleyici bir sosyal politika hedefi olarak önem kazanan Aile Eğitim Programı, bilimsel bilgi desteği ile aile mutluluğunu arttırmaya dönük bir hizmet hamlesidir’’

Yavuz  ise eğtim seminerlerinin gençler için önemli olduğunu belirterek , İlbaş’a teşekkür etti.

 

 

 

DSC_1447

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 535624cba9aacbc8 • 2019-11-14 04:11:52 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.