logo

AK PARTİ AZİZİYE İLÇE GENÇLİK KOLLARINDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

IMG_1665

Aziziye Ak Parti İlçe Başkanlığı binasında Ak Parti Gençlik Kollarının  düzenlemiş olduğu  etkinlikte konuşan AK Parti Aziziye İlçe Başkanı Ertuğrul Sevüktekin, sadece bağışkampanyasını başlatmak değil, Aziziye gençliğinin duruşunu göstermek adına toplandıklarını söyledi.

Kampanyayla iyilik tohumu attıklarını belirten Sevüktekin, ”Biliyoruz ki, o tohum iyilik olup yeşerecek, başka gönüllerde çiçek açacak. İyilik de kanla bulaşır. Bugün burada bu iyiliği kanlarımızla bulaştırmaya geldik. İşte bu yüzden ‘Kan Candır, Haydi Gençlik Aziziyemizi Canlandır’ diyoruz” dedi.

AK Parti Gençlik Kolları’nın sadece Türkiye’nin değil, Orta DoğuBalkanlarKuzey Afrikave tüm dünyanın umudu olduğu bilinciyle hareket ettiklerini aktaran Sevüktekin, Kızılay ile ortak hareket ettiren en temel noktanın da sınırları aşan bu vizyon ve sorumluluk olduğunu anlattı.

Temel hedeflerinin iyilik olduğunu dile getiren Sevüktekin, ”Bugün kan ihtiyacı bulunan ağabeyimize, ablamıza, kardeşimize kan verir gibi kan vereceğiz. Çünkü bizler biliyoruz ki, iyilik bu dünyadaki en evrensel dildir ve bizleri birleştirecek en büyük köprü olacaktır. Bu sorumluluğu medeniyetimiz, tarihte aldığımız rol, AK Parti ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile binlerce kilometre ötelerde yeşeren umutlar yüklüyor” şeklinde konuştu.
Etkinliğe Aziziye Yürütme ve Yöentim Kurulu Üyeleri ,Aziziye Ak Parti Gençlik Kolları, Aziziye Ak Parti Kadın Kolları Aziziye Belediye çalışanları Aziziye İlçe Halkı sayıda genç destek verdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

bahis siteleri Betboo giriş