logo

AK PARTİ ERZURUM İL BAŞKANI FATİH YEŞİLYURT`TAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

 

AK PARTİ ERZURUM İL BAŞKANI FATİH YEŞİLYURT (İHA/ERZURUM-İHA)

AK PARTİ ERZURUM İL BAŞKANI FATİH YEŞİLYURT (İHA/ERZURUM-İHA)

AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Ak Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, “Devletimizin ve milletimizin gazilerimize verdiği önemin, onlara duyulan minnet ve şükran duygularının ifadesi olarak ülkemizde her yıl 19 Eylül 1921 tarihi ’Gaziler Günü’ olarak kutlanmaktadır” dedi.
Başkan Yeşilyurt, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Şehit ve gazilere sahip çıkılmak en önemli görevlerimiz arasında yer almaktadır. Bugün bu kutsal vatan toprakları üzerinde hür ve bağımsız olarak yaşıyorsak, bunu aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçlu olduğumuzu unutmamalıyız.
Devletimiz gazilerimize yakışır şekilde imkân ve şartlara kavuşturulması ve gerek gazilerimizin gerekse şehit yakınlarının sorunlarının çözümü için gerekli ilgiyi göstermektedir.
Şehit ve gazilerimize, onların geride bıraktığı kutsal emanetlerine, sahip çıkacağımızı, gelecek nesillere daha müreffeh bir ülke bırakmak için milletçe sarsılmaz bir irade ile çalışmaya devam edeceğimizi bir vurgulamak istiyorum.
Bu düşüncelerle, Atatürk’e Gazi Unvanı ve Mareşal Rütbesi Verilmesinin Yıl dönümü ve Gaziler Günü’nde, Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyor, tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

bahis siteleri