logo

18 Nisan 2015

AK PARTİ ERZURUM İL BAŞKANI YEŞİLYURTTAN KINAMA MESAJI

KINAMA

AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, İçişleri internetten üzerinden Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’ya yönelik başlatılan saldırılar nedeniyle bir kınama mesajı yayınladı. Yeşilyurt, “İftiracılığı kendilerine şiar edinmiş güruhların bu ahlaksızca ve kirli tezgahlarını millet bir kez daha başlarına yıkacaktır” dedi.
AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’ya bazı internet siteleri ve sosyal medya hesapları uzerinden başlatılan saldırılar nedeniyle bir kınama mesajı yayınladı. Yeşilyurt, “Sayın Efkan Ala’yı ülkeye kurdukları tuzağın ve oluşturmak istedikleri kaos ortamının önünde engel görenler, daha önce de yaptıkları gibi ahlaksızca kurgulanmış bir yalanla onu yıldırmak ve ona büyük sevgi duyan milletin sevgisini azaltmak için yeni bir iftira kampanyası başlatmıştır. Ancak iftirayı kendilerine şiar edinmiş güruhların bu ahlaksızca ve kirli tezgahlarını millet bir kez daha başlarına yıkacaktır” dedi.
Daha önce birbirlerinden farklıymış gibi görünen terör örgütleri ve paralel yapının artık birlikte hareket ettiklerini, bu durumun bunların aynı üst akıl tarafından yönetildiği ve kullanıldığını ortaya koyduğunu belirten Yeşilyurt, 7 Haziran’ı kendileri için bir yok oluş olarak gören bu grupların, önceden ses kayıtları montajlayarak yaptıkları iftiraları Tübitak gibi teknik altyapısı bulunan kurumlardan temizlenmeleri nedeniyle bu kez hayali konuşma metinleri uydurarak gerçekleştirmeye çalıştıklarını ifade ederek, “Hem İl teşkilatı, hem Erzurum halkı hem de millet olarak sayın Bakanımız Efkan Ala’nın arkasındayız. Bu alçak iftiraları kınıyoruz. Milletin bu alçak güruha seçim sandığında en iyi cevabı vereceğine, bu kirli tezgahı başlarına yıkacağına inanıyoruz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?

bahis siteleri