logo

17 Mart 2014

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş, Erzurum’da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Erzurum’un Karayazı ve Hınıs İlçesi’nde partisince düzenlenen mitinglere katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş beraberinde AK Parti Erzurum Milletvekilleri Adnan Yılmaz, Cengiz Yavilioğlu, İl Başkanı Murat Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Sekmen, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut ile birlikte güney  ilçeleri ziyarete etti.

Kurtulmuş buradaki konuşmasında Karayazı ve Hınıs’ta olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, halkın gösterdiği ilgiye teşekkür etti.

Partililerin “Dik dur eğilme, Hınıs seninle” sloganlarıyla konuşması sık sık kesilen Kurtulmuş, “Dik duracağız asla eğilmeyeceğiz. Erzurum’dan Karayazı’da, Karaçoban’da, Hınıs’ta her zaman dik duracağız. Türkiye’yi bölmeye çalışanlar hiçbir zaman bu amellerine ulaşamayacaklar. Buna asla izin vermeyeceğiz. Sandıkta sizler bu bölünmeyi isteyenlere en güzel cevabı vereceksiniz. Hizmet denince akla AK Parti gelir. AK Parti’nin 11 yıllık iktidarı boyunca yaptığı hizmetler ortada. Başta büyükşehir belediye başkan adayımız olmak üzere tüm ilçe adaylarımızı sizlere emanet ediyorum” diye konuştu.

Kurtulmuş ve beraberindekiler daha sonra Hınıs’ta Tarım Kredi Kooperatifleri İlçe hizmet bürosunun açılış törenine katıldı.ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-kurtulmus-erzurumda-IHA-20140317AW037150-9-t

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

bahis siteleri