logo

07 Nisan 2015

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NDAN EMNİYET MÜDÜR KAMİL KARABÖRK’E ZİYARET

KARABORK

 

Ak Parti Erzurum İl yöneticilerince Erzurum Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’e Polis Teşkilatı Haftası nedeniyle bir ziyaret gerçekleştirildi.
Ak Parti Erzurum Sosyal İşler ve Halkla ilişkiler başkanlığınca polis teşkilatı haftası nedeniyle yapılan ziyarete il yönetim kurulu üyesi ve gençlik kollarından çok sayıda partili katıldı.
Emniyet müdürü Kamil Karabörk’ ü makamında ziyaret ederek tüm polis teşkilatının özel gününü kutlayan ak parti yöneticileri görevi başında bulunan tüm emniyet mensubu çalışanlarını tek tek ziyaret ederek karanfil verdiler. Heyet ziyarette emniyet müdürlüğünün çalışmaları ve Erzurum’ un toplumsal asayişi ile alakalı fikir alış verişinde bulundular. Karabörk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ak Parti il teşkilatına teşekkür etti. Ak Parti yöneticileri program kapsamında şehrin muhtelif karakollarını ziyaret ederek emniyet mensuplarının polis haftasını kutladılar.
Ziyaret sonunda bir konuşma yapan il başkan yardımcısı Teoman Özdoğan, Emniyet Müdürü Kamil Karabörk şahsında tüm emniyet teşkilatının polis haftasını kutlayarak, görevi başında şehit düşen emniyet mensuplarına da Allah’ tan rahmet diledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?

bahis siteleri