logo

22 Mart 2014

AK Parti ve MHP’nin Erzurum mücadelesi

Yerel seçimler için son viraja girdiğimiz şu günlerde meydanlardaki tansiyon da yükseldi. Başbakan Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli, birbirlerine yönelik söylemleri her geçen gün biraz daha sertleştiriyor.

Seçimlerde rekabetin en fazla yaşanacağı illerden biri de hiç kuşkusuz kiErzurum olacak. Dün akşam saatlerinde Başbakan Erdoğan bu kentte yaptığı mitingde, Fethullah Gülen ve muhalefe yönelik ağır eleştirilerde bulundu. Erdoğan’ın özellikle Gülen’i hedef alan sözlerinin ardından bazı vatandaşların miting alanını terk ettiği gözlendi.

Erdoğan’ın ardından bugün öğlen saatlerinde MHP lideri Devlet BahçeliErzurum mitinginde vatandaşlara seslendi. Konuşmasında hükümeti eleştiren Bahçeli, Başbakan Erdoğan için “Türk millletine cumhuriyet döneminde gelmiş olan tehlikeli bir zehirsin. Gerekli cezayı almalısın” dedi.

2 liderin Erzurum’da saat farkıyla yaptığı mitinglerin fotoğraflarını karşılaştıranlar, 30 Mart’ta kenti alacak parti konusunda fikir sahibi olmaya çalışıyor.

 

ak-parti-ve-mhp-nin-erzurum-savasi-5816881_5339_mmhp

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

bahis siteleri