logo

AK PARTİ YAKUTİYE İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA ÖMER KATAR ATANDI

 

akoAk Parti Yakutiye İlçe Gençlik Kolları Başkanlığını yürüten Abdullah Abay’ın kişisel sebeplerden dolayı görevinden ayrılmasının hemen ardından aynı göreve yeni bir isim getirildi. Abay’ın istifasının ardından Ak Parti Yakutiye Gençlik Kolları Başkanlığına Ömer Katar atandı. Ak PartiErzurum İl Başkanlığında yapılan toplantıya il yönetim kurulu üyeleri, ilçe gençlik kolları başkanları ve birçok partili katıldı.
Yapılan toplantının ardından Ömer Katar görev atama belgesini, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Soner Yalçın ve Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Selim Özdemir’in elinden aldı.
ÖMER KATAR’IN SİYASİ GEÇMİŞİ
Siyasete 2011 yılında Başkan olarak seçildiği Ak Parti Yakutiye Gençlik Kollarında başladı. 2013 yılında İl Gençlik Kolları Üni Ak Başkan yardımcılığına devam etti. Daha sonra Erzurum AtatürkÜniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Üni Ak Öğrenci sorumluluğu görevine getirildi.
Son olarak 2014 yılı itibariyle Ak Parti İl Gençlik Kolları yönetiminde görev alan Katar, bu görevini şimdiye dek devam ettirmişti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?

bahis siteleri