logo

AK PARTİLİ GÖNÜLLÜ KADINLAR, İLÇELERDE YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

image

image

AK Parti Kadın Kolları eski Başkanı Nimet Aydemir’in kurduğu 90 gönüllü kadından oluşan AK Partili Gönüllü Kadınlar Ekibi,  Horasan, Pasinler ve Köprüköy ilçelerini ziyarete ederek, saha çalışması yaptı.

Gönüllü kadınlar ve AK Parti Kurucu Kadın üyelerinden oluşan ekip ilçeleri ziyarete ederek, kadınların sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

AK Partili kadınlar, İspir ve Pazaryolu ilçelerinden sonra,  Horasan, Köprüköy ve Pasinler’de  saha çalışması yaparak, kadınların ve ilçe halkının sorunlarını dinledi.

İlçelerde yoğun ilgi gören kadınlar, AK Partinin broşürlerini dağıtarak, vatandaştan destek istedi.

AK Parti kadın Kolları kurucu başkanı Nimet Aydemir’in başkanlığında oluşan ekip, ilçelerdeki vatandaşın sorunlarını not alıp ilgili yerlere ulaştırıyor.

AK Parti Kurucu  Kadın Kolları Başkanı Nimet Aydemir, ilçelerde yoğun ilgi gördüklerini belirterek, saha çalışmasını siyasette önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

Gönüllü ekip oluşturarak, ilçelerde ve kent merkezinde önemli çalışmalar yaptıklarını belirten Aydemir, ‘’ Ekibimizde partimize gönül vermiş tüm kadınlar görev alabiliyor. Birlik ve beraberlik sağlayarak ekip ruhuyla çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlk günkü aşkla Haydi Bismillah dedik ve işe başladık. Halkımızın yoğun ilgisini görmekte ayrı bir haz kaynağı. Seçime kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.

image

image

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?

bahis siteleri