logo

AK PARTİLİ KADINLAR İLÇE TURUNDA

 

 

AK Parti İl teşkilatı, teşkilatta daha önce görev almış yönetici ve teşkilat mensuplarıyla seçim çalışmalarına dahil ederek, bu alanda sinerji oluşturuyor. AK Parti Eski Kadın Kolları Başkanı Nimet Aydemir ve ekibi 1 Kasım’da yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri dolayısıyla ilçelerde seçim çalışması başlattı.

Gönüllü kadınlar, Tortum ve Uzundere’de seçim çalışmalarına başladılar. Esnaftan ve vatandaştan büyük ilgi gören AK Parti’li kadınlar, ev toplantıları organize ederek kadın seçmenlerle bir araya geldiler.
AK Parti Erzurum Kadın Kolları Başkanı Eski Başkanı Nimet Aydemir, 1 Kasım seçimlerinin yapılacağı güne kadar büyük bir özveriyle çalışacaklarını ifade etti.

Uzundere ve Tortum’da yoğun ilgiyle karşılaştıklarını belirten Aydemir, “Gönüllü arkadaşlarımız büyük bir fedakarlıkla seçim çalışması yürütüyor.  Esnafımıza ve vatandaşlarımıza AK Parti hükümetlerinin icraatları anlatılıyor, parti seçim beyannamesi hakkında bilgi veriyoruz. Siyaset uzun soluklu bir süreç, ilk günkü özveriyle çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ekip çalışması ve kolektif çalışma ruhuna önem veriyoruz Kapımız herkese açık, 80 kişilik gönüllü ekibimize teşekkürlerimi iletiyorum’’ dedi.

image

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?

bahis siteleri