logo

Aksakal: Terör üzerinden geçinenlere lanet olsun

Hizmet İş Sendikası Erzurum Şube Başkanı Erol Aksakal, Ankara’da dün gerçekleşen hain terör saldırısını kınayarak, “Allah’ın laneti terör üzerinden geçinenlere olsun. Canımızı en derinden acıtan bu hain saldırı sonucunda yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Başımız sağ olsun” dedi.

Hizmet İş Sendikası Erzurum Şube Başkanı Erol Aksakal, Ankara Kızılay’da teröristlerce gerçekleştirilen saldırıyı kınadı.

Başkan Aksakal Ankara’da yaşanan hain saldırıyı kınayarak, saldırıda başsağlığı diledi. Savaş, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: “Başkent Ankara’nın merkezinde sivil vatandaşlarımıza yönelik gerçekleştirilen, çok sayıda insanımızın hayatını kaybettiği ve yaralandığı alçak saldırıyı büyük bir üzüntü içinde takip etmekteyiz. Yetkililer, saldırının bombalı bir araçla otobüs duraklarının yakınında yapıldığı bilgisini paylaştı. Menfur saldırıyı gerçekleştirenleri ve terör faaliyetleriyle insan canına kasteden karanlık zihniyetleri şiddetle kınıyorum. Zor zamanlarda dayanışma, birlik ve beraberlik içinde olan milletimiz, bu süreçte de gerçekleştirilen kanlı eylemlere karşı metanetli tavrını ortaya koyacaktır. Canımızı en derinden acıtan bu hain saldırı sonucunda yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Başımız sağ olsun.”

IMG_4277

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?

bahis siteleri