logo

07 Kasım 2016

Palandöken Belediyesi’nden cami bahçelerine düzenleme

imagePalandöken Belediyesi, İlçe genelindeki 40 Camii’nin iç temizliğinden sonra şimdi de çevre düzenlemesi ve yenileme çalışmalarını cami bahçelerine de taşıdı.
Yıldızkent- Yıldız Camisi’nin Taziye evi yapılırken bahçesinde sil baştan yenilendi. Palandöken Belediyesi parklar ve okul bahçelerinde yaptığı çevre düzenlemesi ve yenileme çalışmalarını cami bahçelerinde de yürütmeye devam ediyor. Yıldız Camisi’ne yaptığı taziye evinden den sonra bahçesinde de çevre düzenlemesi çalışmalarını sil baştan yapması Mahalle sakinleri tarafından takdirle karışılandı.
“Büyük yatırımlarla birlikte geniş hizmet yelpazesinde ter döküyoruz”
Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler veren Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “Belediye olarak sadece rutin işler yapmıyor büyük projelerin yanın da, istek ve talepler doğrultusun da çözümler üretiyoruz. İlçemiz de ihtiyaç duyulan cami bahçelerimizle birlikte, eğitim yuvalarımız okullarımız ve parklarımızda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sadece Palandökenin büyük sorunlarıyla değil, küçük yatırım ve onarımlara ihtiyaç duyan bölgelerimize de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geniş bir hizmet yelpazesinde yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz ve alın teri döküyoruz” dedi.
Mahalle sakinleri çalışmaları takdir etti
Yıldızkentte yapılan çalışmalarından dolayı Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlara teşekkür eden Mahalle sakinleri,” İlçemize sayısız eser kazandıran başkanımız ve ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz. Mahalle sakinleri olarak okul bahçelerimizi ve cami bahçelerimiz de yaptığı çevre düzenlemelerini yanı sıra camimizin alt tarafında yaptığı taziye evi ve temizliğini de yine belediyemiz gerçekleştiriyor. Bölgemiz de yapmayı planladığı Kültür Merkezi için de ayrıca teşekkür ederiz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

bahis siteleri