logo

23 Nisan 2019

Alper Bıyıklı’nın yeni romanı ”Kaybolanlar”okuyucuyla buluşuyor

 

Edebiyat dünyamızın yeni simalarından olmayı başaran ve verimli kalemiyle bir eser daha ortaya koyan Erzurumlu Yazar Alper Bıyıklı gerçeklikten kopmadan bilim kurgu alanında çığır açmaya devam ediyor. Yeni romanı “Kaybolanlar” hakkında “kaybolanların kendini bulma serüveni” olarak tanımlayan yazar Alper Bıyıklı, eserlerine olan ilginin kendisini memnun ettiğini söyledi.

Erzurum’da 27 Nisan günü düzenlenecek olan kitap fuarına gelmeyi planladığını  ve bu anlamda okuyucularıyla imza günü oluşturabilmek için büyük çaba gösterdiğini dile getiren Yazar Bıyıklı okuyucuyla buluşmak istediğini yeniledi.

Eğitimci ve Yazar olan ve ülke genelinde ses getiren ve hayranlıkla okunan “Kasırga Ordusu” adındaki fantastik romanının ardından ikinci kitabı “kaybolanlar ” Cenova Yayınevi tarafından 25 Nisanda okurlarıyla buluşuyor.

Alper Bıyıklı kimdir?

1979 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel Sanatlar Öğretmenliğinden mezun olarak tamamladı. Yazmaya lise yıllarında merak salan ve bu tutkusuna üniversite yıllarında da devam eden Bıyıklı, bugüne kadar Erzurum’da ki yerel gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yaptı. 2014 yılında ilk romanı olan Kasırga Ordusu’nu okuyucularının beğenisine sundu. Sakarya’nın Hendek ilçesinde özel bir okulda idarecilik yapan Bıyıklı evli ve iki çocuk babası.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?

bahis siteleri Betboo giriş