logo

28 Mart 2014

Ankara’da Bilboardlar Erzurum İle Renklendi…

 

ANKARA'DA BİLBOARDLAR ERZURUM İLE RENKLENDİ

Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’ın girişimiyle Ankara’da temin edilen 50 adet billboardda Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezleri tanıtılıyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından en gözde noktalarda verilen billboardlarda sergilenen resimlerde Erzurum’un Ankara’ya sadece 55 dakika, Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezlerinin ise havalimanına 15 dakika olduğu anlatılıyor. “Aslında Çok Yakınız” sloganıyla sunulan afişlerde kış turizmi için Palandöken ve Konaklı’nın güzel bir tatil fırsatı sunduğunu vurgulanıyor.

Yoğunluğun en fazla olduğu 50 noktada ki billboardda yer alan afişlerde; Türkiye’nin en iyi kayak pistlerinde gündüz ve gece olmak üzere 24 saat kayak imkanı olduğu ifade ediliyor.

Geçtiğimiz Şubat ayında İstanbul’da yine 50 noktada bir hafta süreyle benzer temalı afişler yer almıştı. İstanbul’un ardından şimdi de Ankara’da Erzurum’un ve kayak merkezlerinin görücüye çıkması kentin tanıtımına ve kış turizminin gelişmesine önemli katkılar sunuyor. Billboardların yoğun olarak kullanıldığı bir dönemde Erzurum Kayak Merkezlerinin yer alması tatilcilerin ve vatandaşların ilgisini buraya çekiyor.

Billboardlarda 23 Mart 2014 tarihinde başlayan tanıtım çalışmaları 29 Mart 2014 tarihine kadar devam edecek.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?

bahis siteleri