logo

ANNELER GENÇLİK İÇİN KOŞTU

 

anErzurum Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Gençlik Haftasında Anneler Koşuyor’ yarışı ilgi gördü. Obeziteye savaş açan anneler, tartan atletizm pistinde koştu.
Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası nedeniyle Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde spor ve kültürel faaliyetler devam ediyor. Bu kez de Erzurum GHSİM tarafından “Gençlik Haftasında Anneler Yarışıyor” koşusu düzenlendi. Tartan Atletizm Pistinde gerçekleştirilen yarışlara “Obezite ile Mücadele” Projesine katılan bayanlar katıldı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü şube müdürleri Şinasi Polat, Bülent Tilkidöğen ve Güngör Şenses ile Yakutiye İlçe Müdürü Suat Yılmaz’ın da izlediği anneler yarışı büyük bir ilgi gördü. Obeziteyle savaşan bayanlar ‘Anneler koşuyor’ yarışlarında spor yapma şansı buldu.
YARIŞIN GALİBİ BÜTÜN BAYANLAR
Katılımcı bütün bayanlar yarışın galibi ilan edildi. Alkış alan bayanlar yarış sonunda ödüllendirildi. Spor ayakkabısı ile ödüllendirilen bayanlara, Obezite ile mücadele projesinde yer alan antrenörler de eşlik etti. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Güngör Şenses, yarışmanın bahane spor yapmanın esas gaye olduğunu belirterek, “Hepiniz bize göre birincisiniz” dedi.
GHSİM OBEZİTE SAVAŞIYOR
İl sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve yerel yönetimler ile birlikte Erzurum GHSİM’de obeziteyle savaşını sürdürüyor. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı protokol kapsamında yıllardır Erzurum’da obezite projesini başarı ile yürüttüklerini belirterek, “Obezite ile mücadelede savaşmak hepimizin görevidir. Obezite çağın en önemli sağlık sorunlarından biridir, bundan kurtulmak için hareket etmek ve spor yapmak zorundayız. Erzurum’da obezite projesine katılan ve obeziteye karşı savaşan bayanlar ile onlara destek veren antrenörlerimizi kutluyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 535328f2983dcbac • 2019-11-13 19:30:24 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.