logo

ASP İL MÜDÜRÜ ABDULHAKİMOĞULLARI MUHTARLARLA İSTİŞARE ETTİ

 

ASPAile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sedat Abdulhakimoğulları, Erzurum’un çeşitli mahallelerinde görev yapan muhtarlarla istişare toplantısı düzenledi.
Aile ve Sosyal Poltiklar İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıya , Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Sedat Abdulhakimoğulları, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcıları Tamer Ekinci, Cemil İlbaş, Erzurum Muhtarlar Dernek Başkanı Cemal Korkmaz ve mahalle muhtarları katıldı.
Abdulhakimoğulları, burada yaptığı konuşmada muhtarları ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, kurum çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verdi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün kapsamlı çalışmalar gerçekleştirdiğini belirten Abdulhakimoğulları, ‘’ Kurumumuz, kadın, çocuk, engelli, şehit yakını ve gazilere yönelik hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerimizi sivil toplum kuruluşlarımızla zaman zaman detaylı şekilde paylaşma imkanı buluyoruz. Mahalle muhtarları toplumun dezavantajlı kesimine ulaşma konusunda önemli bir yere sahip. Bu açıdan istişare toplantılarını önemsiyoruz’’ dedi.
Abdulhakimoğulları, ayrıca kurumun yayın organı Ailem Erzurum Gazetesi hakkında muhtarlara bilgi vererek, dönemsel faaliyetlerinin yer aldığı gazeteyi muhtarlarla paylaştı.
Erzurum Muhtarlar Dernek Başkanı Cemal Korkmaz ise istişare toplantısı konusunda İl Müdürü Abdulhakimoğulları’na teşekkür ederek, kurumun başarılı çalışmalara imza attığını söyledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

bahis siteleri