logo

ASP İL MÜDÜRÜ YURT, KURUM PERSONELİYLE İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ

 

aspAile ve Sosyal Politikalar Erzurum İl Müdürlüğü’ne atanan Abdullah Yurt, kurum personeliyle toplantı düzenledi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen toplantıya İl Müdür Yardımcıları Harun Akpınar, Tamer Ekinci, Şermil Zil, Şube Müdürleri Nurullah Taşçı, Selami Peksöz ve kurum çalışanları katıldı.
Yurt, burada yaptığı konuşmada Erzurum’un Anadolu’nun en önemli şehirlerinden biri olduğunu belirterek, kentte çalışmanın ayrıcalık olduğunu ifade etti.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerinde en alt kademeden en üst kademeye birçok birimde çalışma imkanı bulduğunu anımsatan Yurt, ‘Kurum olarak kutsal bir iş yapıyoruz. Bu kurumlarda çalışmanın manevi boyutu var. Dezavantajlı gruplara hitap ediyoruz. Engelli, yaşlı, kadın hizmetleri kapsamında dezavantajlı kesimlere ulaşıyoruz. Bir çocuğa hizmet verdiğimizde o çocuğun gözlerindeki mutluluğu görmek, manevi haz sağlıyor ve mutluluk veriyor. Erzurum’da bu kurumda hizmet verenlerin hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte huzur içerisinde el birliği ile çalışacağız. Atatürk’ün dediği gibi vatanını en çok seven işini en iyi yapandır. Kolektif çalışma ruhu ile vatandaşa en iyi hizmeti vermenin gayretinde olacağız’’dedi.
Konuşmaların ardından söz alan kurum çalışanları ise kendilerini tanıtarak, Yurt’a yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

bahis siteleri