logo

17 Nisan 2017

ASP VOLEYBOL TAKIMI ERZURUM’UN GURURU OLDU

thumbnail_IMG_4837-17-04-17-11-41

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün yetiştirme yurtları arasında Van’da düzenlediği 5. Türkiye Voleybol Bölge Elemeleri Müsabakalarında Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü erkek ve kız voleybol takımları birinciliği elde ederken, ikinciliği kızlarda Batman, erkeklerde ise Bingöl aldı.

Şampiyonaya katılan genç voleybolcular performanslarıyla göz doldururken oldukça çekişmeli geçen final maçlarının galibi Erzurum’un erkek ve kız takımları oldu.
Şampiyonanın bölge elemelerinde birinci olan Erzurum’un kız ve erkek takımlarına Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) Van İl Müdürü Seyfi Bozçelik ve İl Müdür Yardımcısı Cahit Eldemir kupalarını takdim etti. 2. gelen  Bingöl erkek takımı ve Batman kız takımına ise ikincilik kupalarını Voleybol Federasyonu Van İl Temsilci Zafer Oğuz tarafından verildi.

ASP Erzurum İl Müdürü Cemil İlbaş, çocukların başarısıyla gurur duyduklarını belirterek,  takımın başarısında emeği geçen kuruluş idareciler, kulüp yöneticileri ve antrenörlerine teşekkür etti.

İlbaş, Erzurum Valiliğinin desteğiyle spor kulübünün önemli başarılar sergilediğini belirterek, ASP Van İl Müdürlüğüne ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü kuruluşlarında barınan çocukların spor ve sanat alanında önemli başarılar elde ettiğini belirten İlbaş, başarılı olan takımların Antalya’da yapılacak Türkiye Şampiyonasına katılacağını anımsattı.
ASP Erzurum Spor Kulübü Başkanı ve İl Müdür Yardımcısı Tamer Ekinci,   bölge elemelerinde erkek ve kız spor takımlarının mücadele edeceğini belirterek,  başarılı sporcuları kutladı.

Ekinci,  ‘’Çocuklarımızın sportif  alanda başarılı çalışmalara imza atması bizleri gururlandırıyor. Çocuklarımızın eğitim alanında olduğu gibi sanat ve spor alanlarında başarılı çalışmalar yapması, başarılı sonuçlar doğurmaktadır. Çalışmalarımızı bu konularda çalıştırmaya ve yönlendirmeye devam edeceğiz. Antalya’da yapılacak, Türkiye Şampiyonasından iyi bir derece bekliyoruz ‘’dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

bahis siteleri