logo

03 Mart 2017

ASP VOLEYBOL TAKIMI MADALYA ALDI

asp yeni

 

Erzurum 2016-2017 voleybol mahalli liginde genç erkekler il birinciliği müsabakalarında dereceye giren takımlara kupa ve madalya verildi.

Recep Tayyip Erdoğan Spor salonunda yapılan törende, kupa ve madalyaları Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı ve  ASP Spor Kulübü Başkanı Tamer Ekinci, Recep Tayyip Erdoğan Spor Salonu Tesis Müdürü Mehmet Kars, Voleybol İl Temsilcisi Aytekin Gültekin, Erzurum Emniyet Müdürlüğünde görevli Baş Polis Memuru Aydın Durantaş  takdim etti.

Müsabakalarda birinciliği, Palandöken Belediyesi Spor Kulübü, ikinciliği Aşkale Gençlik spor Kulübü, üçüncülüğü Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü Spor Kulübü, dördüncülüğü Erzurum Gençlik Spor Kulübü elde etti.

Aile ve sosyal Politikalar il Müdür Yardımcısı Tamer Ekinci,   kısa süre önce mahalli ligde yer alan Aile ve Sosyal Politikalar Voleybol takımının dereceye girmesinin mutluluk verici olduğunu belirterek,  önümüzdeki yıllarda birinciliği elde etmek için yoğun gayret içerisinde olacaklarını söyledi.

Ekinci, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze bağlı yurt, yuva ve çocuk evlerimizde korunma ve bakım altında bulunan çocukların, yetenekleri doğrultusunda spora yönlendirildiğini anımsatarak, sporcu çocukların başarısında emeği geçenlere teşekkür etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş ise madalyadan dolayı çocukları tebrik ederek, voleybol takımın kurulmasının kurum adına önemli olduğunu söyledi.

Sporcu çocukların derece almasının önemli olduğunu belirten İlbaş, “ Kısa sürede önemli başarılar elde ettik. Çocuklarımızın eğitim alanında olduğu gibi sanat ve spor alanlarında başarılı çalışmalar yapması, başarılı sonuçlar doğurmaktadır. Çalışmalarımızı bu konularda çalıştırmaya ve yönlendirmeye devam edeceğiz. Başarılı sonuçları almak bu alandaki motivasyonumuzu artırıyor. Önümüzdeki yıllarda daha önemli başarılar elde etmenin gayretinde olacağız” diye konuştu.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty