logo

ASP`DE “KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ” YÖNETİMİ GÖZDEN GEÇİRME TOPLANTISI

 

ASPAile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde ‘’Kalite Yönetim Sistemi’’ yönetimi gözden geçirme toplantısı düzenlendi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sedat Abdulhakimoğulları, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Tamer Ekinci ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı 9 kuruluşun yöneticileri ve Toplam Kalite Sistemi Formatörleri katıldı.
Abdulhakimoğulları, burada yaptığı konuşmada hizmette kalitenin önemine değinerek, insan odaklı çalışmalara imza atan kurumun vizyonunu her geçen gün büyüttüğünü söyledi.
Sosyal yardımlar ve sosyal hizmetlerin kapsamlı çalışmaları esas aldığını belirten Abdulhakimoğulları, ‘’Kurumumuz, sosyal yardım, sosyal hizmet, eğitim ve sağlık alanında çok boyutlu çalışmalarla vatandaşa en iyi hizmetin gayretinde. Bütün bu hizmetlerin temelinde insan var, insan odaklı çalışmalarda kalite önemli bir yere sahip. Bizler bunun bilincindeyiz. Kalite yönetim sistemi hizmet çıtasının yükselmesi açısından çok önemsediğimiz bir konu. Kalitemizi tescillemek için yoğun gayret içerisindeyiz. Çalışmalarımızda ekip ruhunu önemsiyoruz’’dedi.
Ekinci ise kalite yönetimi sistemi yönetimi gözden geçirme toplantısını yılda bir kez yapıldığını anımsatarak, kalite yönetim sistemi konusunda personel eğitimini önemsediklerini ifade etti.
Konuşmaların ardından kuruluş yöneticileri, kuruluş çalışmalarında kalite yönetim sisteminin boyutu hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?

bahis siteleri