logo

ASP’den Aydın kardeşlere teşekkür belgesi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Nene Hatun Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Yuvası’nda kalan çocuklara 4 yıl boyunca din eğitimi veren Yakutiye Müftülüğünde görevli Kuran Kursu öğreticileri Mine Aydın ve Betül Aydın kardeşlere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi verildi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Şermil Zil, Yakutiye Müftülüğünde görevli Mine ve Betül Aydın kardeşlerin, önemli bir görevi üstlenerek, 4 yıl boyunca yaklaşık 150 çocuğa din ve değerler eğitimi verdiğini anımsattı.
Özverili çalışmalarından dolayı iki kardeşe teşekkür eden Zil, ‘’ Çocuklarımızın manevi değerlerinin artmasına katkı sağlayan hocalarımıza teşekkür ediyorum. Vali Yardımcımız Sayın Hatice Bayar Özdemir tarafından imzalanan teşekkür belgelerini Mine ve Betül Aydın kardeşlere vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hocalarımız ayrıca Kutlu Doğum haftası ve diğer dini günlerde çocuklarımızın etkinlik yapmasına katkı sağladılar. Çocuklarımıza, Kuranı Kerim öğreterek, dini eğitim almalarına katkı sağlayan Aydın kardeşleri bu anlamlı çalışmalarından dolayı kutluyoruz’’ dedi.
Konuşmaların ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Şermil Zil ve Müdür Yardımcısı Cemil İlbaş tarafından Mine Aydın ve Betül Aydın’a teşekkür belgesi verildi.

TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLDİ (İHA/ERZURUM-İHA)

TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLDİ (İHA/ERZURUM-İHA)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5356d1c66cbe595e • 2019-11-14 06:09:58 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.