logo

ASP’den Aydın kardeşlere teşekkür belgesi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Nene Hatun Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Yuvası’nda kalan çocuklara 4 yıl boyunca din eğitimi veren Yakutiye Müftülüğünde görevli Kuran Kursu öğreticileri Mine Aydın ve Betül Aydın kardeşlere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi verildi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Şermil Zil, Yakutiye Müftülüğünde görevli Mine ve Betül Aydın kardeşlerin, önemli bir görevi üstlenerek, 4 yıl boyunca yaklaşık 150 çocuğa din ve değerler eğitimi verdiğini anımsattı.
Özverili çalışmalarından dolayı iki kardeşe teşekkür eden Zil, ‘’ Çocuklarımızın manevi değerlerinin artmasına katkı sağlayan hocalarımıza teşekkür ediyorum. Vali Yardımcımız Sayın Hatice Bayar Özdemir tarafından imzalanan teşekkür belgelerini Mine ve Betül Aydın kardeşlere vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hocalarımız ayrıca Kutlu Doğum haftası ve diğer dini günlerde çocuklarımızın etkinlik yapmasına katkı sağladılar. Çocuklarımıza, Kuranı Kerim öğreterek, dini eğitim almalarına katkı sağlayan Aydın kardeşleri bu anlamlı çalışmalarından dolayı kutluyoruz’’ dedi.
Konuşmaların ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Şermil Zil ve Müdür Yardımcısı Cemil İlbaş tarafından Mine Aydın ve Betül Aydın’a teşekkür belgesi verildi.

TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLDİ (İHA/ERZURUM-İHA)

TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLDİ (İHA/ERZURUM-İHA)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx