logo

ASSİSTT’TE, ERZURUMLUYA TERFİ İMKANI YOK MU?

 

ASSİSTT2

Sağlık Bakanlığı’nın Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) Alo 182’de yaklaşık bin kişi istihdam edilirken, şirketin yönetici pozisyonlarında eğitimli ve nitelikli Erzurumlulara yer verilmediği iddia ediliyor.

kentvizyonhaber Haber portalına ulaşan bazı Assisstt çalışanları, Assistt’e yeni atanan takım liderlerinin Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Binali Yıldırım’ın referansıyla Erzincan’dan geldiğini öne sürdüler.

Erzurumlu gençlerin kurumsal şirketlerde yöneticilik kadrolarında değerlendirilmediğini belirten çalışanlar, Erzurum’un sözde milliyetçi bir kent olduğunu haklarının yenildiğini savundular.

Erzincan’dan gelen takım liderlerinin iş hayatında  yeterli deneyimi olmadığını belirten çalışanlar, ‘’Bizler bu şehrin insanlarıyız, sırf referansı var diye dışarıdan gelenler, liyakata bakılmadan terfi ettiriliyor. Zaten çalışma şartlarımız ağır, terfi imkânımızda bu şekilde elimizden alınıyor. Erzurum’da iş imkanı olmadığı için düşük ücretlerle çalışıyoruz. Erzurumlu siyasiler Erzurum’a sahip çıkmalı, iş ehline verilmelidir. Bu konudaki düşüncelerimizi Erzurumlu bakanlarımıza illettik ancak bir sonuç alamadık. Erzurumlu olmak suç mu? Assist’te terfi etmek için Erzincanlı yada başka şehirli olmak mı gerekiyor’’ diyerek tepkilerini dile getirdiler.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?

#

ASSİSTT’TE, ERZURUMLUYA TERFİ İMKANI YOK MU?” için 1 yorum

  1. Ahmet : diyor ki:

    Bizim siyasiler uyusun. Adamlar 27 yönetici işden çıkarıp Erİncandan adam Aldı. Siz Medya’sının onlarda siyasi. Bu firma 500 Kişi mhrs 3 projesinde çalıştırmadan devletten Parasını Aldı 6 ay BİMER e şikayet ettik adamlar tiye almadı? Gücünüz yetiyorsa buyurun. Ama sizide Aşar herkeside Binali binmesini iyi biliyor. Bizim recep de ancak ben her şeyi iyi bilirim kibirinde. Zafer Tarıktar ağzını açmadı hepsinin sütü Erzurum’da yetişti zıkkım olsun.

bahis siteleri