logo

09 Nisan 2015

ASYA ŞAMPİYONU ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

ASYA

Erzurum Türk Telekomsporlu Gökhan Seven, Bilek Güreşi’nde Asya şampiyonu oldu. Milli sporcu Erzurum’da çiçeklerle karşılandı.
Erzurum Türk Telekomsporlu Gökhan Seven, Asya Ülkeleri Bilek Güreşi şampiyonu oldu. Antalya’da yapılan 14. Asya Açık Bilek Güreşi Şampiyonası’nda tüm rakiplerini geride bırakan Seven, hem sağ kol, hem de sol kolda bilek güreşi şampiyonu oldu. Milli sporcu memleketi Erzurum’a döndü. Kafile Başkanı Süleyman Zeki Çiftçi ile birlikte Erzurum Havalimanına gelen şampiyon bilek güreşçi, çiçeklerle karşılandı. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İdari İşler Şube Müdürü Bülent Tilkidöğen ve Erzurum Türk Telekomspor yöneticisi Yusuf Köseoğlu tarafından çiçeklerle karşılanan Gökhan Seven büyük bir gurur yaşadı. Seven, Kazakistanlı iki rakibini mağlup ettikten sonra Özbekistan, Kırgızistan ve Ukraynalı rakiplerini de geride bırakarak şampiyonluk kürsüsüne çıktı. Tüm rakiplerini eze eze mağlup eden şampiyon sporcu gurur kaynağımız oldu. Telekomspor yöneticisi Süleyman Zeki Çiftçi, “60 kiloda yarışan Gökhan Seven, elde ettiği zaferler ve kazandığı altın madalyalarla gururumuz oldu. Kendisini tebrik ediyorum” dedi. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Bülent Tilkidöğen ise Gökhan Seven’in başarılarına yeni bir başarı eklemesinin kendilerini gururlandırdığını belirterek, “Gökhan Seven, örnek sporculuk yaşantısı ile de hepimizin takdirini kazanmış bir sporcu, elde ettiği altın madalyalar ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olsun” dedi. Türk Telekom Doğu-1 Bölgie Müdürü Timur Sevim de, yönetici Süleyman Zeki ve şampiyon sporcu Gökhan Seven’i arayarak başarıdan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Asya Şampiyonu Gökhan Seven’i kutlayan Sevim, “Gökhan Seven, elde ettiği bu zaferle Türk Telekom camiasının da gurur kaynağı olmuştur, göğsümüzü kabarttığı için kendisini yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5355470e9e0359ca • 2019-11-14 01:40:29 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.