logo

Ateş Mevlid Kandili Mesajı Yayınladı

64acdbf3-3e38-4fe1-a205-5d653076b735

Aziziye Belediyesi Başkan Aday Adayı Yavuz Ateş Ateş, bu gece idrak edilecek olan Mevlid Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Ateş yayınladığı mesajında; “Fahr-i Kainat efendimizin yeryüzünü şereflendirişinin yıl dönümünü büyük bir mutlulukla kutluyoruz. Yeryüzünde önemli gelişmelere sebep olan bu kutlu doğum, hiç şüphe yok ki insanlık tarihinin en önemli olaylarından biridir.

Böylesine önemli günler manevi duygularımızı canlandıran, kendimizi sorgulamamıza vesile olan, duygu birliğinin, kardeşliğin, hoşgörünün, paylaşmanın ve dayanışmanın hat safhaya çıktığı müstesna zaman dilimleridir.

Bizleri o mübarek Peygamber’e ümmet olma şerefine ulaştırdığı için Allah’a ne kadar hamd etsek azdır. Bu gece edilecek duaların, kılınacak namazların, akıtılacak gözyaşlarının; ülkemiz, milletimiz,  tüm İslam alemi ve insanlığın huzuruna vesile olmasını niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle bu anlamlı gecenin ülkemizin birlik ve bütünlüğüne katkı sağlamasını diliyor, başta Sandıklı’lı hemşerilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam aleminin mübarek Mevlid Kandili’ni en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. ”dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

bahis siteleri Betboo giriş