logo

AYDEMİR: ‘ŞEHİT AİLELERİNİN EMRİNDEYİZ’

 

şşTortum’da Şehit Ailesini ziyaret eden Milletvekili Aydemir, ‘Şehit Aileleri başımızın ve gönlümüzün üstündedir. Her daim onların emrindeyiz’’ ifadelerini kullandı.
TORTUM’DA GÖNÜL SOFRASI
Ak Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Bizim hizmet felsefimizin odağında istişare vardır. AK Dava’nın hizmet öngörü ve ufku milli iradenin hassasiyetlerini ifade eder. ‘dedi
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Tortum’un Gönül Sofrası’na konuk oldu. İftar etkinliğine katılan Milletvekili Aydemir, ilçedeki Yetim çocuklarla Ramazan ayının bereketini paylaştı.
Tortum Kaymakamı Mustafa Çiftçiler, Tortum Belediye Başkanı HASAN Çakmak, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Muharrem Toprak, AK Parti Tortum ilçe Başkanı Ömer Hancı ve yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Meclisi üyeleri, Mahalle muhtarları ile çok sayıda esnaf ve vatandaşın iştirak ettiği iftar etkinliği sonrasında ilçenin sosyo ekonomik vizyonu, değerleri ve beklentileri üzerinde istişare edildi.
AYDEMİR GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
İftar sonrasında gerçekleştirilen istişarede köylerin sorunları ele alındı, Milletvekili Aydemir siyasetgündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi üzerinde duran Aydemir, Milli irade ufkunun bu iki önemli husus üzerinde yoğunlaştığını kaydetti.
ŞEHİT AİLELERİNİN EMRİNDEYİZ
Milletvekili Aydemir ve AK Parti Tortum ilçe Başkanı Hancı ve yönetim kurulu üyeleri teravih namazı sonrasında Kaledibi Mahallesinde evlerin konuğu oldu. Milletvekili Aydemir ve beraberindeki heyet Tortum Hastanesinde hasta ziyaretleri gerçekleştirdi. İlçedeki Şehit Ailesini de ziyaret eden Milletvekili Aydemir, ‘Şüheda aileleri başımızın ve gönlümüzün üstündedir. Her daim onların emrindeyiz’’ ifadelerini kullandı.

022313-frndan-ckan-ekmei-hemen-yemeyin-1

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?

bahis siteleri