logo

09 Ağustos 2016

AYDEMİR: SEKMEN MİLLİ HEYECANA ÖNDERLİK ETMİŞTİR

 

yuhjBüyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret ederek şükran plaketi sunumu gerçekleştiren Milletvekili Aydemir, Büyükşehir’in Sekmen önderliğinde, 15 Temmuz sürecinde cansiperane ve fedakarlık numunesi bir faaliyet silsilesi gerçekleştirdiğini ifade etti.
AYDEMİR’İN DEĞERLENDİRMESİ
Ak Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Dünya Tarihinde eşi görülmemiş, benzeri kaydedilmemiş olan 15 Temmuz Milli irade direniş ve dirilişine destek olan, herkese ve herkesime medyunu şükranız. Şanlı ecdadımıza layık evlatlar olduğunu gösteren yüce milletimiz, küresel akıl ve hafızanın alamayacağı cesamet ve heybette bir 15 Temmuz destanı yazmış, küresel idrake ‘Tarih Yazan Tek Millet’ olarak kayıt düşürmüştür.’ dedi.
MİLLİ REFLEKSE HİZMET
Büyükşehir Belediyesinin 15 Temmuz’dan bugüne gerçekleştirdiği Demokrasi Nöbeti etkinlikleriyle, hain kalkışma ve darbe girişimine karşı serdedilen milli refleksi diri tuttuğunu, Erzurum’da adeta bir demokrasi şöleni yaşatıldığını belirten Milletvekili Aydemir, ‘Sayın Başkanımız, diğer alanlarda olduğu gibi sosyal belediyecilik alanında da bir Erzurum markası oluşturmuştur. 15 Temmuz sürecinde Erzurum’un dadaş ruhunu vizyona çıkaran etkinlikleriyle sayın başkanımız önderliğindeki Büyükşehir Belediyemiz Erzurumluya tarihi bir hizmet sunmuştur.’ dedi.
ŞÜKRAN PLAKETİ SUNUMU
Milletvekili Aydemir, Başkan Sekmen’e şahsı ve Erzurum halkı adına teşekkürlerini bildirdi. Aydemir Başkan Sekmen’e üzerinde, ‘ Vatanın bölünmez bütünlüğü, milletin birliği, devletin dirliği noktasında gösterdiğiniz hassasiyet ve sergilediğiniz kararlılık her türlü takdirin üstündedir. Vatan size minnettardır. Şükran ve saygıyla.’ ifadelerinin yer aldığı şükran plaketini sundu.

anigif

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

bahis siteleri