logo

AZİZİYE AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

10933782_925382444140619_2317015129931069024_n

Aziziye Ak Parti Gençlik Kolları Olağan Genel Kurulu Ilıca Termal Tesislerinde gerçekleştirldi.370 delegenin güven oyunu alarak tek aday olan Gençlik Kolları Başkanı Abdul Selam Kayhan’a bayrağı Aziziye İlçe Başkanı Ertuğrul Sevüktekintarafından  teslim edildi

Genel Kurula Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan Ak Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın ve Yönetim Kurulu İl Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Kocaman Büyükşehir Meclis Başkanı Fevzi Polat Ak Partiİl Başkan Yardımcısı Mehmet Şakir Atalay İl Teşkilat Başkanı Murat Atar İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Aziziye Ak parti İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri ve birçok Davetli katıldı.

Genel Kurulda Ak Parti Aziziye İlçe Başkanı Ertuğrul Sevüktekin konuşmasında “Aziziye AK Parti İlçe Başkanlığı gençlik kollarımızı genç ve dinamik olan Mustafa Çomaklı kardeşimiz  bayrağı taşımakta idi Kendisi görev yaptığı 3,5 yıllık süre içerisinde başarılı çalışmalara imza atmıştır. Bu süreçte gençlerimiz arasında birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu ön planda tutmayı başarmış ve neticede partimizin yerel ve genel seçimlerindeki başarısına büyük katkıda bulunmuştur. Şu andan itibaren de parti teşkilatımızda hizmetlerini yapmaya devam edecektir, Mustafa kardeşimize partimiz gençlik kollarına bu güne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır. Partimizin Gençlik Kolları Başkanlığını devralan genç arkadaşımız Abdul Selam Kayhan’ın  bu bayrağı daha da yukarılara taşıyacağına yürekten inanıyor Şahsım ve Yönetim Kurulum adına görevinde başarılar diliyoruz.” Dile getirdi.
Bir önceki Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Çomaklı partili gençlerden helallik dileyerek,” Sizlerle birlikte görev yaptığım 3,5 sene içerisinde acı tatlı günlerimiz oldu. Ama birlik, beraberlik ve uyum içerisinde hiçbir menfaat gözetmeden ilçemize hizmet etmek için gece gündüz çalıştık. Bundan sonra da Ak Parti için  bu dava için hizmete devam edeceğim. Görevimi gönül rahatlığı içerisinde devrettiğim Abdul Selam kardeşime başarılar diliyor ve her zaman onların yanlarında olacağımızdan emin olmalarını istiyorum.” diye konuştu
Ak Parti Aziziye Gençlik Kolları Başkanlığını devralan Abdul Selam Kayhan “ Gençlik kollarımızın çok güzel bir alt yapısı var. Bu alt yapıyı hiç bozmadan daha da üzerine koyarak hizmete devam edeceğiz. Bu tür görevler gönüllülük esasına dayanır. Biz de hiçbir menfaat gözetmeden göreve talip olduk. Davamız Aziziyedir. İnşallah güzel işler yaparak iyi anılmak istiyoruz. Üstlendiğim görevin sorumluluğunu gayet iyi bilmekteyim. Görev yapacağım süre içerisinde İlçe  Başkanımın  ve  ilçe yönetimiminin siz değerli arkadaşlarımın bizlere destek olacağından eminim. Allah bizleri utandırmasın. Böylesine güçlü ve örgütlü bir gençlik teşkilatı bıraktığı için Mustafa başkanıma ve ekibine teşekkür ediyorum.” Dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?

bahis siteleri Betboo giriş