logo

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

 

3Aziziye Belediyesi, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek, Kızılay ile birlikte kan bağışı kampanyası düzenledi ve örnek bir girişime daha imza attı.
Sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle dikkat çeken Aziziye Belediyesi, Türk Kızılayı ile ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenledi. Ilıca Termal Tesisleri bahçesine konuşlandırılan kan bağışı Tır’ı gönüllü kan bağışlarını kabul etti. Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan da, başkan yardımcıları ve Ak Parti Aziziye İlçe Başkanı Gürbüz Keleş ile birlikte kan bağışı Tır’ını ziyaret ederek, gönüllü kan bağışında bulundu.
Sosyal sorumluluk projelerinin belediye hizmetlerinin önceliklerini teşkil ettiğini dile getiren Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, kan vermenin hem toplumsal, hem de sağlık açısından önemli olduğuna vurgu yaptı. Kanın acil değil, sürekli bir ihtiyaç olduğunu ve kan bağışında vatandaş desteğinin önemine vurgu yapan Başkan Orhan, kanın kaynağı insan olan bir madde olduğunu ve ancak gönüllük esasıyla temin edilebileceğini kaydetti. Uzmanların, kan bağışı yapmanın büyük faydaları olduğunu her fırsatta vurguladığına dikkat çeken Başkan Orhan, kan bağışının kişinin sağlığı açısından büyük faydaları olduğu gibi, verilen her kanın bir hayat kurtarması açısından da önem taşıdığına dikkat çekti.
Başkan Orhan, “Bu tür sosyal sorumluluk projelerine öncülük ederek, halkımızı daha duyarlı ve daha bilinçli olmaya davet ediyoruz. Hemşehrilerimizin gösterdiği ilgi bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Sorumluluk örneği sergileyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Öte yandan kan bağışında bulunan vatandaşlara özerinde kan grubunun yazdığı, Aziziye Belediyesi ve Kızılay armalı anahtarlık hediye edilirken, kampanyanın önümüzdeki günlerde de Dadaşkent’te devam edeceği bildirildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 53536082493fcbb8 • 2019-11-13 20:08:22 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.