logo

13 Mart 2018

AZİZİYE NENEHATUN ANAOKULU KADINLARI UNUTMADI

Image (3)

 

Aziziye Nenehatun Ana Okulu’nca  8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında  program düzenlendi.

Bir düğün salonunda gerçekleşen programa Aziziye Nenehatun Anaokulu  Okul Müdürü Sevnur İçyar, eğitimciler ve çok sayıda kadın davetli katıldı.

Aziziye Nenehatun Anaokulu Okul Müdürü Sevnur İçyar kadına toplumda layık gördüğü değerin verilmesi konusunda sorumluluk hissettikleri  için böyle bir etkinlik düzenlediklerini  ifade etti.

İçyar, şunları söyledi: ‘’Kadındır yaşamın kaynağı, zamanı durduran, yaşanır kılan. Kadındır çocuğuna anne, kocasına eş, yuvasına baş olan kadındır bugünleri yarına taşıyan, çevresini güzelleştiren huzuru sağlayan, şefkati çoğaltan ekmeğini paylaşan kadındır. Yarını bugünden düşünen, geleceğe yatırım yapan, her şeyin öncesini gören kadındır. Derme çatma bir beton yığınını sıcacık bir yuva yapan, kadındır. İşte böylesine önemli bir yeri olan kadınları unutmadık, farkındalık oluşturmak adına bu etkinliği düzenledik. Etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ediyorum ”

Etkinliğe katılan kadın davetliler ise memnuniyetlerini dile getirerek,  Okul Müdürü İçyar ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?