logo

30 Temmuz 2014

AZİZİYE’DE BAYRAMLAŞMA…

aziziye bayram
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, bayramlaşma programında önemli mesajlar verdi.
“Zulüm altında olan kardeşlerimizden dolayı buruk bir bayram yaşıyoruz”
“10 Ağustos, inşallah 30 Mart’ın tekrarı olacak”
“Cumhur ilk defa başkanını seçecek”

Aziziye ilçesinde düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Başkan Orhan, “12 yıldır yapmış olduğu çalışmalarla, Türk milletinin gönlünde ayrı bir yeri olan Recep Tayyip Erdoğan’ı biz bu sefer Cumhurbaşkanı olarak Köşk’e çıkartacağız. Bu Türkiye’nin farklı bir yürüyüşü ve farklı bir süreci olacaktır.” dedi.

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, “Türkiye sürekli farklı imtihanlardan, farklı süreçlerden geçiyor. Radikal kararlar alınıyor ve bu kararların neticesinde de dünya üzerinde söz sahibi olmaya devam ediyor.” dedi.
Aziziye ilçesinde bayramlaşma programı Ilıca Termal Tesisleri’nde düzenlendi. AK Parti il Başkan Yardımcısı Sedat Özaras, Aziziye İlçe Başkanı Ertuğrul Sevüktekin, Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Aziziye Şube Başkanı Timur Meral ile belediye meclis üyelerinin, muhtarların, belediye personelleri ve vatandaşların katıldığı bayramlaşma programında konuşan Başkan Orhan, önemli açıklamalarda bulundu.
ZULÜM GÖREN KARDEŞLERİMİZİN ACISINI YÜREĞİMİZDE HİSSEDİYORUZ
Bir huzur iklimi olan Ramazan ayının ardından bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Orhan, “Bizler bu mutluluğu, huzuru hep birlikte coşkuyla, birliktelikle elele yaşarken, dünyanın dört bir tarafında bu huzuru ve mutluluğu bulamayan kardeşlerimiz var. Öncelikli olarak bunun acısını hep birlikte yüreğimizde hissediyoruz. Rabbimizden niyaz ediyoruz ki, dünyanın dört bir tarafında zulüm gören Müslüman kardeşlerimize yardımcı olsun ve zulmedenlere de inşallah fırsat vermesin. Bizler bu birlikteliği, bu beraberliği yaşarken Filistin’de, Gazze’de ve diğer müslüman Türk coğrafyasında bir sonraki Ramazan ayını bizim gibi yaşamalarını rabbim nasip etsin inşallah. Çünkü bizler her zaman bu bilinçle ve bu anlayışla hareket ettik. Allah’a hamdolsun ki genel başkanımız, başbakanımız ve cumhurbaşkanı adayımız her zaman müslüman kardeşlerimizin yanında oldu ve 12 yıllık iktidarımız süresince yapılan icraatlerde bunu görebiliyoruz.” dedi.
30 MART’TAKİ REKORUN, 10 AĞUSTOS’TA DA TEKRARLANMASINI İSTİYORUZ
30 Mart yerel seçimlerinden Adalet ve Kalkınma Partisi’nin birinci çıktığını ve Aziziye ilçe teşkilatıyla birlikte yapmış olduğu çalışmalar neticesinde, Aziziye’nin de yüzde 66.2’lik oy oranıyla Erzurum’da ilçeler arasında birinciliği elde ettiğini hatırlatan Başkan Muhammed Cevdet Orhan, “Bunlar hepimizin sayesinde oldu. Ekip olarak yapmış olduğumuz çalışmalar ve neticesinde almış olduğumuz bu sonuçta hepimizin payı vardır, hepimizin emeği vardır. Öncelikle bu çalışmalardan ve verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
CUMHUR İLK DEFA BAŞKANINI SEÇECEK
Türkiye’nin sürekli farklı imtihanlardan, farklı süreçlerden geçtiğini ve dünya üzerinde söz sahibi olmaya devam ettiğinin altını çizen Başkan Orhan, sözlerine şöyle devam etti: İlk defa 10 Ağustos tarihinde yine farklı bir sandık gelecek önümüze. Bizler yani cumhur, ilk defa Cumhurbaşkanı’nı seçecek. Bu 10 Ağustos’ta gerçekleşecek ve Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız, şuan Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan, inşallah 10 Ağustos tarihinden sonra da cumhurun başına geçerek Türkiye’yi farklı bir sürece, farklı bir yola kavuşturacaktır. 30 Mart yerel seçimlerinde Aziziye ilçesi Erzurum ilçeleri arasında en yüksek oy oranına sahip olarak birinci ilçe oldu. Allah nasip ederse yeni teşkilatımızla birlikte

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx