logo

AZİZİYE’DE KIZILYAR RÜZGARI

 

DSC_0096

MHP’den Aziziye Belediye Başkanlığı’na aday adayı olan Mustafa Kızılyar, resmi başvurusunu yaptı. MHP Aziziye İlçe Başkanlığı’na kalabalık bir partili grubuyla gelen Kızılyar, ilçede yoğun ilgi gördü.

 Kızılyar, şunları söyledi:
DSC_0074
”Milliyetçi Hareket Partisi Aziziye İlçe Başkanım sayın Murat Kardaş ve İlçe yönetim kurulu üyelerim. Kıymetli dava arkadaşlarım, değerli büyüklerim, basımımızın güzide temsilcileri, mensubu olmaktan her daim şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir neferi olarak, Aziziye ilçemizin Belediye Başkanlığı için Aday Adaylık başvurumu gerçekleştirmek için karşınızda bulunmaktayım. Beni bu güzel günümde yalnız bırakmayan siz değerli dostlarıma, dava arkadaşlarıma ve basımımızın değerli temsilcilerine çok teşekkür ederim. Göreve geldiği günden bugüne kadar önemli çalışmalara imza atmış, üç hilalli sancağı şanına yaraşır bir şekilde temsil etmiş, yapmış olduğu sayısız kıymetli çalışmalarıyla göğsümüzü kabartmış olan ve kendisiyle her daim gurur duyduğumuz MHP Aziziye İlçe Başkanımız Murat Karataş ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize, partimize kazandırdıkları ivme nedeniyle huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum.
DSC_0128
Değerli dava arkadaşlarım tarih sahnesine çıktığı günden bu güne kadar Türk siyasetinin kilometre taşı olmuş, ülkemizin son elli yılının her döneminde varlık göstermiş, üstlendiği önemli görevlerle Türk siyasetine soluk katmış olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin ilke, ülkü ve fikirleriyle Aziziyeli vatandaşlarımızı buluşturmayı tarihi bir sorumluluk olarak görmekteyim.
DSC_0133
Bu sorumluluğun bilincinde olan bir ülküdaşınız olarak, Aziziye İlçemizi ismine yaraşır bir noktaya taşımak, ülkemizin örnek gösterilen belediyeleri arasına sokmak için her türlü fedakarlığı baş tacı yapmaya, partimi Aziziye’de iktidara taşımak için tüm varlığımı seferber etmeye hazır bulunduğumu ifade etmek istiyorum. 31 Mart Mahalli İdare Seçimlerinde MHP’yi zafere ulaştıracak emsalsiz bir çalışmayı ortaya koyacağıma inanarak çıkmış olduğum bu kutlu yolda ülkeme, halkıma, davama ve partime hizmet etmekten gayri bir düşünceye sahip değilim. Siyasi bir ikbal peşinde de değilim. Makam ve mevki sahibi olmak gibi bir hırsa da bürünmüş değilim.
DSC_0209
İnsani ve imani değerleri ölçü alarak, halkıma hizmet arzusuyla çıkmış olduğum bu kutlu yolda tek amacım üç hilalli şanlı sancağımızı Aziziye ilçemize dikmek ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne özgü üretken belediyecilik” modelini ilçe halkımızla buluşturmaktır. Mücadelesi Aziz Türk milleti, büyük ve muasır Türkiye Cumhuriyeti olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin, zaferine yürekten inanmış bir kardeşiniz olarak çıkmış olduğum bu zorlu ve meşakkatli yolda siz kıymetli ülküdaşlarımla ele ele, omuz omuza vererek Aziziye İlçemizde MHP’li günleri başlatacağımıza inancım tamdır. Allah güç ve kuvvetimizi artırsın; birlik ve bütünlüğümüzü daim eylesin”
DSC_0231

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

bahis siteleri Betboo giriş