logo

AZİZİYE’DE MHPLİ ADAY ADAYI AKPUNAR, İDDİALI PROJELERİYLE GÜNDEMDE

Image-19

Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği  ve Daphan Sulama Birliği  Başkanı Emrullah Akpunar, Aziziye MHP’den belediye başkanlığı için aday adayı   başvurusunda bulundu. Başarılı çalışmalarıyla ilçe ve bölge çiftçisinin taktirini toplayan Akpunar,  17 yıldır  Erzurum ovasına hizmet veren Daphan Sulama Birliği Başkanlığı görevini başarıyla yürütüyor.  Akpunar,  seçime iddialı projeleriyle hazırlanıyor. Birçok köyü dolaşarak, çiftçinin ve besicinin sesi olan Akpunar’ın aday adaylığı   ilçedeki siyasi atmosferde büyük  yankı uyandırdı.

Akpunar, seçilmesi halinde bölge tarım ve hayvancılığına yönelik önemli projeleriyle gündeme geleceğini belirterek,   sürekli kan  kaybeden ilçenin hak ettiği konuma  gelmesi için yoğun gayret içerisinde olacağını söyledi.

İlçenin turizm potansiyelinde yüksek oluğunu belirten Akpunar, ‘’ Aziziye ilçesi sürekli göç veren ve kan kaybeden bir ilçe oldu.  Yıllardır sivil toplum kuruluşlarında  görev yapıyorum, yöremin sorunlarına hakimim Amacım ilçemin hak ettiği yere gelmesini sağlamak, bu doğrultuda yola çıktım.  İlçemdeki, turizm, tarım ve hayvancılığı geliştirerek, istihdama katkı sağlayacağım. Yerel seçim sürecinin ilimize ve ilçemize hayırlı sonuçlar getirmesini diliyorum’’ dedi.

Image-18

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?

bahis siteleri Betboo giriş