logo

AZİZİYE’DE OKUL MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

 

111Aziziye Kaymakamı Zafer ÖZ, İlçede görev yapan okul müdürleri ile bir araya geldi. Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya İlçe Milli eğitim Müdür Vekili Dursun Toksoy, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan şube müdürleri ve İlçemizde görev yapan okul müdürleri katıldı.
Toplantıda; 2015-2016 Eğitim – Öğretim yılı 1. ve 2. Dönemim genel değerlendirilmesi, okullardaki başarı durumları, kötü alışkanlığının önüne geçilmesi için alınacak tedbirler ve rehberlik çalışmaları, yetim ve öksüz öğrencilerimize gerekli ehemmiyetin verilmesi ve her okulun en az bir proje hazırlaması değerlendirildi.
Kaymakam Zafer Öz, yaptığı açıklamada, “İlçemizdeki öğrencilerin motivasyonlarının arttırılması, daha kaliteli bir eğitim alması, sosyal ve kültürel yaşantıların zenginleştirilmesi, sağlıklı ve zinde yaşamlarının olması, çağın gelişimlerini takip edebilmeleri ve özellikle kimsesiz çocukların ihtiyaçlarının karşılanması konusunda Kaymakamlık olarak okul ve kurumlarımıza her türlü desteği vereceğiz” dedi.
Kaymakam Öz, İlçenin eğitimdeki sorunların her açıdan irdelenmesi gerektiğini belirterek, “Eğitim dertlenilmesi gereken bir olay. Daha iyinin ve idealin nasıl gerçekleştirilebileceğinin aranması gerekir” diye konuştu.
Toplantı sonunda Aziziye Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından yürütülmekte olan projelere ilişkin sunum yapıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

bahis siteleri