logo

AZİZİYELİ ÖĞRENCİLERE ÇALIŞMA MASASI

DSC_0230

Aziziye’de Öğrencilere Karne Töreninde Çalışma Masası Hediye Edildi.

Kaymakamımız Zafer ÖZ, beraberindeki Kurum Amirleri ile Birlikte Ocak İlköğretim Okulu Öğrencilerine Karneleriyle beraber karne hediyesi olarak hikâye kitabı, Çalışma Masası ve sandalyesi dağıttı.

Ocak İlköğretim Okulu’nda düzenlenen 2014-2015 Eğitim-Öğretim 1. Yarıyıl Karne Törenine Kaymakamımız Zafer Öz ve Kurum Amirleri Katıldı.

Kaymakam ÖZ, karne dağıtımında öğrencilerle sohbet ederek, yarıyıl tatilini iyi değerlendirmelerini ve kitap okumalarını tavsiye ederek yakın ilgi gösterdi.

Karne töreni sonrasında öğrencilere çalışma masası ve sandalyesi hediye edildi. Konu ile ilgili olarak Kaymakam ÖZ:

“İhtiyaç sahibi öğrencilerimizin daha rahat ve verimli ders çalışabilmeleri adına yürüttüğümüz “Sağlıklı Ders Çalışma Ortamı” projesi kapsamında 700 adet ders çalışma masası ve sandalyesi İlçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilere hediye ettik. Bu sayede öğrenci kardeşlerimizin evinde kendilerine özel masa ve sandalyeleri olacak, çalışarak daha başarılı ve üretken olacaklar” dedi.

Toplam maliyeti 77.000TL olan çalışma masası ve sandalyenin öğrencilerin evlerine ulaştırıldığını belirten ÖZ, İlçede eğitim kalitesi ve seviyesinin arttırılması için bu tür yardımlara devam edeceklerini kaydetti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kentvizyonhaber.com.php1 was not found on this server.