logo

05 Eylül 2015

B.B. ERZURUMSPOR CİZRESPOR MAÇI HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

 

ERZBüyükşehir Belediye Erzurumspor, ligin üçüncü haftasında 5 Eylül Cumartesi günü Kazım Karabekir Stadı’nda Cizrespor ile yapacağı maç hazırlıklarını tamamlayarak Xanadu Otel’de kampa girdi. Seyircisiz oynanacak maçı Kardelen TV canlı yayınlayacak.
Erzurumspor Kulüp Tesislerinde, koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanda, sürat, çabukluk ve pas çalışmaları yapıldı. Taktik çalışmasının ardından antrenmanı tamamladı.
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Cesim Durmuş, galibiyet parolası ile sahaya çıkacaklarını belirterek, “Cizre spor maçı hazırlıklarını her gün çift antrenman yaparak güç, direnç,kondisyon çalışmaları olumlu sonuçlar vermiştir. Maçı kazanarak rahat nefes almak ve geleceğe güvenle bakmak bakmak istiyoruz.Galibiyete daha çok ihtiyacımız var. Alacağımız bir galibiyetle bizi daha güvenli kılacak. Seyircisiz oynayacağımız maçın sonuna kadar varımızı yoğumuzu ortaya koyarak 3 puanı alacağız. Puandan başka bir şey düşünmüyoruz. ” şeklinde konuştu.
MAÇ KARDELEN TV’DEN CANLI YAYINLANACAK
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulüp Başkanı Ali Demirhan, seyircisiz oynanacak BB Erzurumspor- Cizrespor açını ise Kardelen TV’den canlı yayınlanacağını açıkladı.
Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Cumartesi günü Kazım Karabekir Stadı’nda 19.00’de oynayacağı Cizre spor maçı öncesi Xanadu Otel’de kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?

bahis siteleri