logo

B.B.Erzurumspor Teknik Direktörlüğüne getirilen Kılıç: ‘Erzurum’da şampiyonluğu kucaklamak istiyoruz’

 

hjkLig Beyaz Grupta B.B.Erzurumspor’da Ahmet Yıldırım’dan boşalan Teknik Direktörlük görevine tecrübeli isim Mustafa Kemal Kılıç getirildi.

 

Erzurumspor Tesislerini gezen Teknik Direktör Kılıç, ’Erzurum’a şampiyonluğu kucaklamak için geldik, hayırlı olsun’ dedi.

 

Son olarak Şanlıurfaspor Takımını çalıştıran tecrübeli isim Mustafa Kemal Kılıç, Genel Direktör Süha Sidal, bu sabah B.B.Erzurumspor Kulübü Başkanı Av. Ali Demirhan ile Erzurum’a geldi.

 

B.B.Erzurumspor Kulübü’nde Başkan Yardımcısı Hakan Oral, Yöneticiler Uğur Yürekseven, Mustafa Soley ile birlikte tesisleri gezen ve Erzurumspor’un başarısı için çalışacaklarını ifade eden B.B.Erzurumspor’un yeni Teknik Direktörü Mustafa kemal Kılıç, “Erzurum için Erzurumspor ’a hayırlı olsun. Takımımızın ne kadar kaliteli olduğunu biliyoruz. Her ne kadar iddiasından uzaklaşmış olsa da iddiamızı sürdüreceğiz. Birlik, beraberlik içinde inşallah play off’a kadar şampiyonluğu kucaklamak istiyoruz” dedi.

 

B.B. Erzurumspor Kulübü Başkanı Av. Ali Demirhan ise, “Sezon başında değerli hocamız Ahmet Yıldırım ile şampiyonluk parolası ile yola çıktık. Bu sezon da son 6 maçta 4 mağlubiyet aldık. Bu tabii ki şampiyonluk hedefinden bizi uzaklaştırdı. Ama hedefimiz şampiyon olmak ve kulüp olarak kan değişimine giderek yine değerli hocamız Kemal Kılıç ile anlaştık. Değerli Erzurumlu hemşehrilerim, değerli Erzurumsporlu taraftarlarımızdan sabır ve destek bekliyorum.” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty