logo

B.B. ERZURUMSPOR’DAN ATATÜRK ERKEK YETİŞTİRME YURDUNA ZİYARET

 

keBüyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Kulüp Menajeri Mustafa Soket ve takım sporcuları Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Atatürk Erkek Yetiştirme Yurdunu ziyaret ederek, çocuklarla bir süre sohbet ettiler.
Atatürk Yetiştirme Yurdunu sürekli ziyaret edeceklerini belirten Yıldırım, “Bundan sonraki süreçte bu ziyaretlerimizi artıracağız. Yetiştirme yurdumuzda kalıp futbola ilgisi olan çocuklarımıza destek vermek istiyoruz. Bu çocuklarımızın kulübümüzün maçlarına ve tesislerimize gelmesini istiyoruz. Bu konuda elimizden geleni yapacağız.” dedi.
Kulüp Menajeri Soket de, çocuklara futbol topu, forma ve eşofman hediye edeceklerini ifade etti. Atatürk Erkek Yetiştirme Yurdu Müdürü Muhsin Aslan ise kuruluş çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunarak, çocukların sportif, kültürel ve sanatsal alanda gelişimi konusunda farklı çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan, kulüp yönetici ve sporcularına teşekkür etti.
Konuşmaların ardından Atatürk Erkek Yetiştirme Yurdunda kalan çocuklar kulüp yönetici ve sporcularıyla hatıra fotoğrafı çekildiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?

bahis siteleri