logo

B.B. Erzurumspor’dan terör saldırısına sert kınama

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR KULÜP BAŞKANI ALİ DEMİRHAN, SON GÜNLERDE ARTAN TERÖR OLAYLARINI KINADI. DEMİRHAN, TÜRKİYE TOPLUMU’NUN TÜRK, KÜRT, MÜSLÜMAN, MUHAFAZAKAR, MODERNİST KISACA TÜM DİNSEL, DİLSEL, ETNİK VE COĞRAFİ KİMLİKLERİYLE BİR BÜTÜN OLARAK DAVRANMA İRADESİNİ ORTAYA KOYACAĞINA VE BU OYUNLARI BOZACAĞINA İNANDIĞINI BELİRTTİ. (İHA/ERZURUM-İHA)

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Av. Ali Demirhan, Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü adına, İstanbul Ortaköy’de bir gece kulübünde kalleşçe düzenlenen terör saldırısını kınadı.
Başkan Demirhan, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “Çok sayıda vatandaşımızın ve bir polisimizin hayatını kaybettiğini, yine çok sayıda vatandaşımızın yaralandığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Yeni bir yıla girerken, milli birlik ve beraberliğimizi bozmayı hedefleyen bu hain saldırılara karşı milletçe dik duruşumuzu sürdüreceğimize olan inancımızı koruyoruz.
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü olarak Kalleşce ve haince yapılan saldırıyı nefretle kınıyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımız ile polis memurumuza Allah’tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?

Betboo giriş