logo

BAKAN AKDAĞ, AK PARTİ ERZURUM İL TEŞKİLATININ DÜZENLEDİĞİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMINA KATILDI

 

ilsağlık Bakanı Recep Akdağ, memleketiErzurum’da Ak Parti il teşkilatınca düzenlenen partililerle bayramlaşma programına katıldı.
AK Parti İl Başkanlığı’nca bayramlaşma programı düzenlendi. Palandöken Belediyesi ÇeçenistanAile Çay Bahçesi’nde düzenlenen programa ilgi oldukça yoğundu. Bayramlaşma programında konuşan AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, AK Parti iktidarının ülkeye büyük hizmetler gerçekleştirdiğini belirtti.
Bayramlaşma programında daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, milletvekilleri adına Orhan Deligöz ve MKYK üyesi Fazilet Dağcı Çığlık birer konuşma yaptı.
Son olarak kürsüye çıkan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, konuşmasında ilk olarak Giresun’da yaşanan elim helikopter kazasına değinerek şehitlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifa diledi.
Konuşmasında katılımcıların bayramlarını tebrik eden Bakan Akdağ, DAEŞ’in Medine’de yaptığı saldırıyı da kınayarak, “ Peygamberimiz Hz. Muhammet’in (SAV) huzurunda bile bomba patlatabilecek kadar insanlıktan çıkmış olanlardan korkulur ama insanlıktan çıktıkları için korkulur ama biz onlardan hiç korkmuyoruz Allah’ın izniyle Türkiye Cumhuriyeti de İslam alemi de bunlarla baş edecek güçtedir.” dedi.
Daha sonra bayramlaşma programına geçildi. Programa AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İlçe belediye başkanları, İl genel ve belediye meclis üyeleri, AK Parti Milletvekilleri Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, İbrahim Aydemir, Orhan Deligöz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx