logo

BAŞARILI SPORCULARI KUTLADI

 

valErzurum Vali Vekili Ayhan Terzi, yıl içerisinde sportif branşlarda başarılı olan sporcuları kutladı.
Erzurum Vali Vekili Ayhan Terzi, 2016 yılı içerisinde yurt içi ve uluslararası arenada başarılı olan sporcuları kabul etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile Spor Şube Müdürü Güngör Şenses’inde hazır bulunduğu kabulde, Vali Vekili Ayhan Terzi, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kapsamında gençlerin bayramını ve gençlik haftasını kutladı. Vali Vekili Terzi, GHSİM İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’den başarılı sporcuların elde ettikleri dereceler hakkında bilgi aldı.
Antrenörler ve sporcuları tebrik eden Terzi, bundan sonraki spor hayatlarına da kendilerine başarılar dileyerek, daha da başarılı olmaları temennisinde bulundu. Karate, boks, atletizm, curling, kayak, short track,kayaklı koşu, kick boks gibi branşlarda başarı gösteren sporcular, Vali Vekili Ayhan Terziy’e çiçek takdim etti. Terzi, Erzurum’un özel sporcularından Aliye Zeynep Bingül, Muhsin Murat Bingül ve Sümeyye Uruk’a da yakın bir ilgi göstererek, “Sizler bizim için özel şampiyonlarsınız, sizinle gurur duyuyorum” dedi. Vali Vekili Terzi, ziyarete katılan diğer sporculara da yakın bir ilgi gösterdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5353a770ecbbcba0 • 2019-11-13 20:56:47 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.