logo

Başkan Aday Adayı Ateş’ten Teşekkür Mesajı

46473305_10212779869347741_6911288985620840448_n

Aziziye’nin sorunlarını bilen ve hiç kopmayan Yavuz Ateş, Ak Parti’den Aziziye Belediye Başkan aday adayı olurken, süreçte kendini anketlerde, başvuru sürecinde ve sonrasında yalnız bırakmayan hemşirelerine teşekkür mesajı yayınladı.

İlçe’nin yerlisi ve köklü ailelerinden olan Yavuz Ateş Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Bütçe ve Projeler Daire Başkanlığı görevinden istifa ederek,2019 seçimlerinde partisinden belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.
Aziziye Belediye Başkan aday adayı olarak kendisine destek vermeye gelen coşkulu kalabalığa teşekkür eden Yavuz Ateş,Kamu’daki bilgi birikim ve tecrübesini belediyecilik alanında değerlendirmek ve Aziziye İlçesine hizmet etmek için aday adayı olduğunu söyledi.

DSC_0006
Ateş,konuşmasında şu ifadelere yer verdi;
”Resmi müracaatımızı yapmak üzere İlçe Başkanlığımıza geldiğimizde beni yanlız bırakmayan, aynı çatı altında ve aynı duygu düşüncelerle bütünleştiğimiz kıymetli arkadaşlarımızı, İlçe Binası önünde görmek beni hem duygulandırdı hemde heyecanlandırdı. Bir sağlık çalışanı olarak uzun yıllar milletimize hizmet etmiş biri olarak hizmet yolculuğuma bugünden sonra da sizlerin bir yol arkadaşı ve Aziziye Belediye Başkanı olarak devam etme arzusundayım.
2019’da yapılacak Yerel seçim sürecinde bana inanıp bana güvenecek partililerimizin ve tüm halkımızın dua ve desteklerine talibim.Tüm gayem daha güzel bir Aziziye ve orada yaşayan mutlu ve huzurlu bir toplum görmektir.Yerel yönetimde istikrarın sürmesini sağlamak için yoğun çaba sarfedeceğimden kimsenin kuşkusu olmasın. İnşallah Ak Partimizin kuruluşundan bugüne ülkemizde estirdiği gelişim ve değişim rüzgarını güzel ilçemizde de estirmek için bugün burdayım. Ak Parti’ye gönül vermiş biri olarak,tüm teşkilatımızla ve ekibimizle el ele gönül gönüle çalışmak, ilçemizde oylarımızı en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz. ” dedi.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?

bahis siteleri Betboo giriş