logo

19 Haziran 2015

BAŞKAN AKTEPE: ‘’DYP TEŞKİLATINDA 27 YIL ÇALIŞTIM. DEMİREL BÜYÜK BİR DEVLET ADAMIYDI’’

 

image

Erzurum Seyyar Satıcılar ve Züccaciyeciler Odası Başkanı İskender Aktepe,  9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’e Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileyerek,  Doğru Yol Partisi döneminde 27 yıl teşkilatta görev yaptığını hatırlattı.

Demirel’in önemli bir devlet adamı olduğunu belirten Aktepe, ‘’ Demirel döneminde ülkeye önemli hizmetler geldi. Demokrasi önem veren Sayın  Süleyman Demirel’in vefatı bizleri çok üzdü.  27 yıl DYP teşkilatında göre aldım. 2002 yılında bu görevi sonlandırdım. Sayın Demirel’in nasıl bir devlet adamı olduğunu oradan biliyorum.  Kendisine Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum’’dedi.

BELEDİYELERİN ALMIŞ OLDUĞU KARARLAR UYGULANMALI

Ramazan ayında seyyar satıcıların müşteriye  kaliteli hizmet verip güler yüzlü davranmasını isteyen Aktepe, ‘’Ramazan ayı ile birlikte sebze ve meyve satışları artıyor.  Seyyar satıcılarımız müşteriye güler yüzlü davranmalı, müşterinin başka alanlarda alışveriş yapmasını teşvik etmemelidir.  Palandöken Belediyesi ile Pazar yerleri konusunda karar aldık.  Seyyar satıcılarımız bu  kararı uygulamalı işgaliye ücretlerini belediye memurlarına ödeyerek, gereken yerlerde satışlarını yapmalıdır. Amacımız vatandaşa en iyi hizmeti verebilmek, tüm İslam aleminin ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum’’dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx