logo

BAŞKAN BULUTLAR İDDİALARA CEVAP:‘’GÖREN GÖZLER KÖR OLMUŞ’’

İSTASYON

 

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Akaryakıt İstasyonunu yolunun kapatılması ile ilgili çıkan yalan ve iftiraya yönelik haberlere itibar edilmemesini istedi.

Başkan Bulutlar yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; Palandöken Belediyesi sınırları içerisinde yer alan Yunus Emre Mahallesini de faaliyetini sürdüren Petrol İstasyonun çıkış noktasındaki istinat duvarı çökünce mahalle sakinlerini ve istasyondan akaryakıt almak isteyen vatandaşların can güvenliğine yönelik sadece çıkış noktasında alınan tedbir, bazı medya kuruluşları, insan hayatını görmezden gelerek şahsımı ve kurumu hedef alarak, haksız, tutarsız, yanlış ve objektif habercilikten yoksun bir şekilde adeta karalama kampanyası başlatarak yıpratmaya yönelik yapılan bu haberlere itibar edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz.

GÖREN GÖZLER KÖR OLMUŞ

Akaryakıt İstasyonunun çıkış noktasın da çöken istinat duvarının insan hayatını nasıl tehdit ettiğini gören fakat görmekten yoksun gözler adeta kör olduğunu söyleyen Başkan Bulutlar,” Bizim için önce insan hayatı önemlidir. Akaryakıt İstasyonunu İşleten işletme sahibine 3 ay önce istinat duvarını biran önce yapılası hususunda kendilerine tebligat gönderildi. İşletme sahibine gönderdiğimiz tebligata itibar etmeyerek hoşgörümüzü suiistimal etmiştir. Kurum olarak aldığımız kara gereği kendilerine cezaiyi işlem yaptık. Daha sonra ilerisin de daha büyük ve üzücü olayların yaşanmaması için Akaryakıt istasyonunu çıkış noktasında hukuka, kanuna, ve mevzuata uygun bir şekil de istinat duvarı yapılana kadar Palandöken Belediyesi olarak tedbir alınmıştır. Ayrıca Akaryakıt İstasyon ile ilgili Suç Duyurusun da bulunulmuştur” diye konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

bahis siteleri