logo

20 Haziran 2016

BAŞKAN BULUTLAR, MİLLETVEKİLİ AYDEMİRİ AĞIRLADI

image
Erzurum’da bir dizi temaslarda bulunan Ak Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ile Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ı makamında ziyaret ettiler.
Ak Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir’in ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “Milletvekilimiz Sayın İbrahim Aydemir’in gezi ve ziyaretler kapsamında Belediyemizi de ziyaret ettiler. Yaptıkları bu nazik ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Ak Parti Hükümetimiz, Bakanlarımız, Sayın Milletvekilimiz İbrahim Aydemir ve diğer milletvekillerimizin ülkemize, şehrimize ve ilçemize faydalı hizmetler yapacaklarına ve güzel hizmetlerin altına imza atacaklarına yürekten inanıyorum. Rabbim yardımcımız olsun, başarılar diliyorum” dedi.
AYDEMİR , “BULUTLAR ÇOK TECRÜBELİ BİR BAŞKAN”
Adalet ve Kalkınma Partisi Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir ise, Belediye Başkanı Orhan Bulutların çok tecrübeli bir yönetici olduğunu ve başarılı hizmetlerde bulunduğunu ifade etti. Milletvekili İbrahim Aydemir, “ Hem İlimizi ziyaret ediyoruz hem de başkanımızla istişarelerde bulunuyoruz. Palandöken Belediyemizin hizmetlerinin halka seri ve süratli bir şekilde ulaşması anlamında ayrı bir konuma sahiptir. Başkanımız Orhan Bulutlar, tecrübeli ve deneyimli bir isim olduğu için yerel hizmetlere yabancı olmayan bir konumdaydı. Başkanımız bu çalışmalara çok çabuk intibak ve uyum sağladı. Duruşu, yapısı ve bugüne kadar yaptığı hizmetlerle Palandökene önemli kazanımlar sağlayan bir Başkanlık modeli ortaya koydu. Umarım uzun yıllar Palandökene hizmet eder” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?

bahis siteleri