logo

01 Haziran 2017

BAŞKAN BULUTLAR, PERSONELİ İLE İFTARDA BULUŞTU

imageBAŞKAN BULUTLAR, PERSONELİ İLE İFTARDA BULUŞTU
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Yeni Hizmet Binasında bulunan sosyal tesislerinde verdiği iftar yemeğinde Meclis üyeleri ve Belediye personeliyle buluştu.
Başkan Bulutlar’ın göreve geldiği günden bu yana her yıl ramazan ayında verdiği iftar yemeğine Ak Partili ve MHP’li Meclis üyeleri, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Belediye bünyesinde çalışan işçi ve memurlar katıldı. Meclis üyeleri ve Belediye çalışanları ile birlikte aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “Öncelikle tutmuş olduğumuz oruçların, yapmış olduğumuz ibadetlerin kabul olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. Ramazan ayında düzenlediğimiz iftar programımızda personellerimiz ve kıymetli meclis üyelerimizle bu mübarek günde bir araya geldik, davetimize icabet ettikleri için hepsine teşekkür ederim. Palandöken Belediyesi olarak sınırlarımız içerisin de yaşayan kimsesizlerin kimsesi olmaya ve dar gelirli ailelere ulaşılarak sofralarına sıcak aş koymanın gayreti içerisindeyiz. Ayrıca geleneksel hale getirdiğimiz ve ilçemizde bir geleneği yaşatmak adana kurduğumuz iftar sofralarımızı da bir ay boyunca tüm halkımızın hizmetin de olacak” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 53579583ae815994 • 2019-11-14 08:23:35 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.