logo

09 Nisan 2015

BAŞKAN BULUTLAR POLİS HAFTASINI KUTLADI

BULUTLAR

Erzurum Palandöken İlçe Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, 4-10 Nisan Polis Haftası münasebeti ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.
Her türlü zorluğa göğüs gererek can ve mal güvenliğimizin sağlanması için büyük görevler üstlenen Emniyet Teşkilatımızın 170. yıl dönümünü kutlayan Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Türk Polisinin toplumun güven ve takdirini kazandığını kaydetti.
Emniyet Teşkilatının 170. yıl dönümü münasebeti ile ilgili bir kutlama mesajı yayınlayan Palandöken İlçe Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “170 yıldan bu yana eğitimli personeli ile günümüz teknolojisine ayak uydurarak, ülkemizin en başarılı kurumlarından biri olan Emniyet Teşkilatımız yapmış olduğu çalışmalarla Dünya Polis Teşkilatları arasında, göz dolduran bir kurum olmuştur. Devletimizin, milletimizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Türk Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz” dedi. Bulutlar, “Her türlü zorluğa göğüs gererek yapmış oldukları başarılı çalışmalar sayesinde, huzurlu ve güvenli bir şehirde rahatça yaşamamızı sağlayarak, bizleri gururlandıran Emniyet Teşkilatımızın, 4-10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyorum. Ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması adına ve terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek, şahadet şerbetini içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimiz ve görevleri başında olan tüm polislerimize aileleriyle birlikte huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hayat diliyorum.” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?

bahis siteleri