logo

BAŞKAN BULUTLAR YILDIZKENT VE KAYAKYOLU’NDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

 

 

bulutlarPalandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Yıldızkent, Kayakyolu bölgelerini ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların istek taleplerini dinleyen Başkan Bulutlar yapılabilecek konularda ilgili birimlere talimat vererek vatandaşların taleplerinin yerine getirilmesi talimatını verdi. Gezi ziyaretlerine belediye meclis üyeleri de katıldılar. Vatandaşlar Başkan Bulutlar’a gittiği her yerde büyük ilgi gösterirken yapılan çalışmalar için teşekkür ettiler.
BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARI ARTARAK DEVAM EDİYOR
Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da vatandaşların yanına kadar gidip sorunları yerinde görmeye devam ettiklerini belirten Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,” Görev yaptığımız süre içerisinde birinci önceliğimiz vatandaşlarımızın istek ve talepleridir. Çünkü vatandaşlarımız bulundukları yerlerde sorunlarla uğraşan kendileridir. Köylerimizi ziyaret ederek sorunları hem yerinde görüyoruz, hem de vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını bizzat kendilerinden dinliyoruz. Bu yönüyle çok faydalı oluyor. Ziyaret ettiğimiz köylerimizde gördüğümüz en önemli eksikliklerden biri olan köy mahallelerimizin iç kısımlarıydı. Artık köy sokakları kilitli parke taş yapıldı. Bazı köylerimizde ise yayla yolların da stabilize yol çalışmaları yaptık. Merkez mahallelerimiz de halen sıcak asfalt serim çalışması devam ederken yeşil alan çalışmaları, yeni hizmet binası, çocuk Oyun alanları, eğitim, kültür, spor ve sosyal belediyecilik çalışmalarımız her gecen gün artarak devam ediyor. Çözümsüzlük değil çözüm üreterek kurumsal olmanın vermiş olduğu disiplinle istikrarlı, şeffaf, katılımcı bir anlayış içerisin de halk ile birlikte belediye yönetimi sergiliyoruz. Bu anlayışla çıktığımız yolda sizlerin desteği ile bugünlere geldik bundan sonra da aynı disiplinle yolumuza devam edeceğiz. Yani durmak yok yola devam hep birlikte yeniden “Haydi Bismillah” diyoruz” diye konuştu.
İSTİKRAR SÜRSÜN TÜRKİYE BÜYÜSÜN
1 Kasımda yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde vatandaşlardan destek isteyen Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, ”Ülkemizdeki en iyi gelişmeler ve ekonomik kalkınmalar tek partili hükümetler döneminde yaşanmıştır. Ak Parti tek başına iktidara geldiği günden bu yana Türkiye’de her alanda çok önemli olumlu gelişmeler yaşanmıştır. İnsanlarımız refaha kavuşmuş, Türkiye çevresinde ve dünyada örnek alınan bir ülke haline gelmiş durumdadır. Bu istikrarın ve güvenin sürmesi için AK Parti’nin tekrar tek başına iktidara gelmesi gerekmektedir. Onun için, Türkiye’de huzurun ve güvenin sürmesi, yakalanan ekonomik istikrarın devam etmesi, her alanda elde edilen kazanımların korunması için AK Partiye ve AK Partili kadroların iktidar olması şarttır.’ diyerek 1 Kasım’da yapılacak olan seçimlerde vatandaşlardan destek istedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

bahis siteleri