logo

BAŞKAN BULUTLAR’DAN AK PARTİ TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

 

bulPalandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,Yenişehir Müftü Solakzade Mahallesindeki Ak Parti temsilciliğini ziyaret ederek fikir alışverişin de bulundu.
Palandöken İlçesi Yenişehir Müftü Solakzade Mahallesindeki AK Parti Temsilcisi Mustafa Köksal Pirimoğlu ise,” Yaptığımız toplantılarımız da Sayın Belediye Başkanımız Orhan Bulutları, aramız da görmek bizleri sevindiriyor ve güç veriyor. Mahallemizin sorunlarını birebir aktarma ve çözüm üretme noktasın da çok büyük etkisi oluyor. Toplantımıza katılımından dolayı mahallemiz adına başkanımıza teşekkür ederiz” dedi.
BULUTLAR“BU TOPLANTILARI ÖNEMSİYORUM”
Bu tür istişare ve fikir alışverişinde bulunulan toplantılara çok büyük önem verdiğinin altını çizen Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Palandöken İlçesinin en hızlı gelişen ilçelerden biri haline geldiğini vurgulayarak, ‘’Geliştikçe, Büyüdükçe ihtiyaçlarımızda ona göre artıyor. Palandöken Belediyesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Beni siz seçtiniz ve size hizmet etmek benim görevim, o yüzdende ayağınıza gelerek sorunlarınızı dinlemek için burada toplandık. Hizmet yaparken oy verenler ve vermeyenler diye asla ayrım yapmadık ve siyaset hayatımda bu tip ayrım yapanlarında hep karşısında oldum. Belediyemizin kapısı tüm vatandaşlarımıza sonuna kadar açık ve Belediyemize gelerek sorunlarınızı yasalar çerçevesinde çözüme kavuşturmak için elimden geleni yaparım. Mahallemizin sorularını tespiti ve çözüm noktasın da bu tür toplantılar çok yerin de ve verimli oluyor.’’ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?

bahis siteleri